Pages

piątek, 2 września 2016

SESJE ZDJĘCIOWE ZAKOCHANYCH

JAK ZROBIĆ UDANE ZDJĘCIE - WSKAZÓWKI

Najpiękniejsze fotografie to takie, które przepełnione są uczuciami! To zdjęcia, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia. Dlatego właśnie uwielbiam fotografować pary. Coraz więcej zakochanych decyduje się na tego typu pamiątkę.
Dawno nie było na blogu postu fotograficznego! A jest to przecież moja pasja. Postanowiłam to zmienić. Właśnie dlatego dzisiaj przychodzę do Was z postem na temat sesji z udziałem par.


Uwielbiam fotografować zakochanych. Poniżej załączyłam kilka moich prac z udziałem połączonych uczuciem modeli. Zanim jednak zaproszę Was do oglądania zdjęć, podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami.
Aby zdjęcie zakochanych było udane, model i modelka muszą czuć się swobodnie. Zazwyczaj mija troszkę czasu, aż oswoją się z sytuacją i pozwolą sobie na odrobinę otwartości. Zdjęcia zakochanych to nie tylko całowanie! Czasem wystarczy gest, spojrzenie pełne miłości :) Warto na taką sesję wybrać miejsce z dala od tłumu, tak by zapewnić intymną atmosferę, co znacznie ułatwi pozowanie.
Kolejny ważny szczegół to stylizacja. Zarówno model jak i modelka powinni być ubrani w jednym stylu i pasującej do siebie kolorystyce. Stawiamy na elegancję? Super :) Jednak gdy dziewczyna ubiera sukienkę, sportowy look u mężczyzny nie wchodzi w grę.
Ostatnia moja rada dotyczy ustawienia modeli. Warto zwracać uwagę na to by modelka wyglądała na drobniejszą od partnera.
Jeżeli decydujecie się na sesję zdjęciową z drugą połówką musicie pamiętać o tym, by zachowywać się naturalnie. Skupcie się na sobie i swoich uczuciach. Dajcie się ponieść chwili i zapomnijcie o obecności fotografa.


5 komentarzy:

  1. Lovely post dear!Have a great weekend! xx

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia są przepiękne! Podziwiam Twój talent fotograficzny. Zresztą po ostatniej sesji "wody" wiem, że jesteś pro! :D A i pamiętaj, że czekam w kolejce na sesję! :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Boże, zakochałam się w tych zdjęciach. Genialne po prostu!

    OdpowiedzUsuń