Pages

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

UZUPEŁNIAMY KAWOWE ZAPASY

KAWOTEKA

Każdy dzień zaczynam od filiżanki kawy i nie wyobrażam sobie żeby było inaczej. Uwielbiam jej zapach i smak. Po kilku łykach jestem gotowa do działania i mam energię na cały dzień.
Jestem wielką miłośniczką tego napoju, dlatego wciąż szukam i odrywam coraz to nowsze rodzaje i mieszanki. Tym razem trafiłam na sklep internetowy Kawoteka, który w swojej ofercie skrywa kawy z całego świata. Zachwyciła mnie różnorodność smaków ! Robiąc zakupy miałam problem z wybraniem kilku rodzajów, najchętniej kupiłabym wszystkie.
Gdy kurier przyniósł paczkę, nie musiałam patrzeć na nadawcę, by wiedzieć co jest w środku. Od razu poczułam niesamowity, kawowy zapach. Teraz wchodząc do kuchni i czując aromat unoszący się z szafki ciężko mi się oprzeć, by nie zrobić sobie przerwy na choć małą filiżankę.
Moje zapasy uzupełniłam o 9 nowych rodzajów:

Kawy smakowe : Czekoladowa,Waniliowa, Amaretto.
Kompozycje Kawoteki : Arabica, Arabica+robusta, Arabica mocniej palona    

Wszystkie kawy, które wpadły w moje ręce, to kawy ziarniste z czego się bardzo cieszę, bo nie ma nic lepszego niż świeżo zmielona i zaparzona kawa. Tak jak wspaniale pachną tak też smakują. Jeżeli jesteście miłośnikami kawy lub szukacie dla takiej osoby prezentu to polecam Wam ten sklep. Istny raj dla kawoszy !

Też zaczynacie dzień od kawy ? Jaka jest Wasza ulubiona ?       5 komentarzy:

 1. kiedyś też nie przepadałam :D teraz nie mogę przestać jej pić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja z rana tylko mocna herbatka <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Kawę pijam bardzo rzadko, nie wiem czemu kocham jej zapach, i to mi starczy :) Smak już mniej mnie kręci:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jej, czytać taką kawkę podczas czytania - coś pięknego!!

  OdpowiedzUsuń