Pages

czwartek, 30 czerwca 2016

REWOLUCJA WŚRÓD SZCZOTECZEK

DBAMY O ZĘBY Z FOREO

Jak pewnie pamiętacie, jakiś czas temu wspominałam Wam o szczoteczce do mycia twarzy od marki Foreo. Tak jak mówiłam jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak świetnym produktem. Postanowiłam więc postawić na jakość i powiększyć swoją kolekcje.

Pielęgnacja zębów to podstawa, a ja nie cierpię wizyt u dentysty. Stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie zapobieganie. Właśnie, dlatego kolejnym produktem jaki wybrałam jest szczoteczka do zębów ISSA.ISSA od FOREO jest to produkt, który został zaprojektowany tak aby w prawidłowy sposób pielęgnować nasze zęby i dziąsła. Zawiera w sobie wszystkie właściwości jakie są do tego potrzebne.
W przeciwieństwie do tradycyjnych szczoteczek, nie gromadzi na swojej powierzchni bakterii co zawdzięczamy gładkiemu, sylikonowemu materiałowi z jakiego jest stworzona.
Dzięki fizycznym właściwością sylikonu emitowane jest skuteczne tarcie co w rezultacie daje nam czyste i pozbawione plam zęby.Pomimo tego jest bezpieczna i delikatna. Nie musimy obawiać się szkodliwego drapania, które może mieć miejsce przy tradycyjnych szczoteczkach. Wygodnie trzyma się w dłoni a jej kształt pozwala na dotarcie w każdy zakamarek jamy ustnej. Usuwa płytkę nazębną, nie uszkadzając przy tym szkliwa zębów. Oprócz mycia zębów, czyści też język i masuje dziąsła.

Czemu ta szczoteczka jest taka wyjątkowa ?
Ponieważ sama kieruje procesem mycia zębów. Cały zabieg trwa 2 minuty. Dzięki wbudowanemu trymerowi urządzenie informuje nas co 30 sekund o konieczności zmiany czyszczonej partii jamy ustnej. Niesamowite prawda ? Ale to jeszcze nie wszystko ! Jedno godzinne ładowanie starcza na 365 zastosowań a główkę urządzenia musimy wymieniać tylko i wyłącznie raz w roku. Co najlepsze jest w 100% wodoodporna więc śmiało możemy zabrać ją ze sobą pod prysznic.


Jest to kolejny produkt marki Foreo, który mnie nie zawiódł. Szczoteczka zachwyca wyglądem i właściwościami. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu i ma świetny wpływ na moje zęby. Są znacznie lepiej oczyszczone a co cieszy mnie najbardziej - bielsze. Tak ! Ten produkt sprawia, że przebarwienia znikają. I nie jest to tylko moje spostrzeżenie. Podczas rozmowy z Panią ekspedientką w Douglas dowiedziałam, się że wiele klientek wraca stwierdza, że ich zęby stały się znacznie bielsze dzięki ISSA. I miały racje! Uważam, że ta szczoteczka to numer jeden w pielęgnacji i oczyszczaniu zębów.


A jaką szczoteczką Wy myjecie zęby ?


4 komentarze:

 1. przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tym produktem. Jest naprawdę interesujący i kradnie uwagę.
  Oby szczoteczka działała tak dobrze jak wygląda:)

  OdpowiedzUsuń
 2. przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tym produktem. Jest naprawdę interesujący i kradnie uwagę.
  Oby szczoteczka działała tak dobrze jak wygląda:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym ją wypróbowała. Lubię takie nowinki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lovely post dear! Have a great weekend! xx

  OdpowiedzUsuń