Pages

czwartek, 29 września 2016

GŁADKIE NOGI NA DŁUŻEJ!

DOMOWA DEPILACJA ŚWIATŁEM

Depilacja to zmora każdej kobiety! Nogi, pachy, okolice bikini… brr! Wiele czasu tracimy na to, by doprowadzić swoje ciało do porządku. A najgorsze jest to, że efekt gładkości nie trwa długo. Moje włoski odrastają w zaskakującym tępię. Po porannej depilacji już wieczorem moje nogi nie są idealnie gładkie. Do tej pory stosowałam tradycyjną metodę, pozbywałam się włosów za pomocą zwykłej maszynki do golenia. Od czasu do czasu sięgałam po inne rozwiązania. Jednak ani maszynka ani wosk nie sprawdziły się. Moja odporność na ból była zbyt niska.


Wiele razy słyszałam o depilacji laserowej jednak był to zabieg zbyt drogi jak na moją kieszeń. Pokusa do posiadania gładkiej skóry, przez kilka tygodni  rosła z każdym dniem. Więc kiedy tylko zobaczyłam, że Panasonic wprowadził do swojej oferty domowe urządzenie do depilacji laserowej nie mogłam się oprzeć!


Nowość Panasonic - Hair Removal System ES-WH80 to małe, poręczne urządzenie do domowej depilacji światłem. Depilator ten jest bezprzewodowy, zasilany baterią, co gwarantuje  na swobodne użytkowanie. Poręczny kształt i mała nasadka pozwana na dotarcie w nawet trudno dostępne miejsca! W zestawie znajduje się depilator, nasadka, instrukcja i ładowarka.

Wykonanie zabiegu za pomocą tego urządzenia jest banalnie proste. Pierwszy, obowiązkowy krok to pozbycie się wszystkich włosków z  miejsc, które chcemy depilować. Kiedy już nasza skóra jest gotowa, nadszedł czas na punkt główny programu. Uruchomiamy urządzenie, ustawiamy na najniższy poziom i przykładamy nasadkę do skóry. Jeżeli przylega ona poprawnie, generuje się błysk. Następnie możemy przesunąć nasadkę kawałeczek dalej i kontynuować zabieg, w ten sam sposób przez całą powierzchnie miejsca, które depilujemy.  Z każdym kolejnym zabiegiem możemy zwiększać intensywność światła.

Moje pierwsze podejście do tego wynalazku było pełne niepewności i strachu. Przykładając depilator do skóry i byłam przygotowana na ból. Jednak urządzenie błysło i nie poczułam nawet małego ukłucia! Nawet przy wyższych poziomach odczuwa się tylko ciepło. Proces depilacji zajmuje troszkę czasu (jedna łydka zajęła mi ok 10 min)  jednak po takim zabiegu włoski rosną znacznie wolniej, dzięki czemu nie tracimy czasu na golenie maszynką każdego dnia. Efekty widziałam już po pierwszym zabiegu jednak z czasem były one coraz większe.


Jestem bardzo zadowolona z tego wynalazku! :) Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie bez niego życia! Z  miłą chęcią odstawiłam maszynki w kont. Cena urządzenia to ok 1000 zł. Nie jest to mało, jednak uważam, że Hair Removal System ES-WH80 jest tego wart!


5 komentarzy:

 1. Prezentuje się bardzo interesująco! :)
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie urządzenie jest na mojej wishliście ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog :) trafiłam tu z vinted :)

  może wspólna obserwacja? :)
  Zapraszam https://katarzynakoziej.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Really interesting post...thx for sharing! xx

  OdpowiedzUsuń