Pages

piątek, 31 marca 2017

IDEALNY UŚMIECH!

DBAMY O ZĘBY Z FOREO

Wiecie już że uwielbiam wszystko od marki Foreo! Od urządzeń do pielęgnacji twarzy po... szczoteczki do zębów! Tym razem zdecydowałam się na końcówkę do szczoteczki- ISSA Hybrid!


ISSA Hybrid to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na kompletnej higienie jamy ustnej! Jest to końcówka, która zamienia szczoteczkę elektryczną w jeszcze lepsze narzędzie do walki o zdrowy i piękny uśmiech. Posiada ona rewolucyjny design łączący PBT polimerowe oraz silikonowe włosie, co powoduje jeszcze intensywniejsze i dokładniejsze mycie zębów.

Czemu warto ją kupić?

Powodów jest wiele! Przede wszystkim usuwa płytkę nazębną i zapobiega tworzeniu próchnicy i kamienia nazębnego. Za co najbardziej ją lubię? Za to, że wybiela i rozjaśnia moje zęby! Od czasu kiedy pierwszy raz ją użyłam, zauważyłam dużą różnice. Pomimo pulsacji o wysokiej częstotliwości (wytwarza 11 000 pulsacji na minutę) jest bardzo delikatna i nie podrażnia dziąseł.
Co więcej, jest bardzo higieniczna, wytrzymała i elastyczna, dzięki czemu dociera do każdego zakamarka jamy ustnej.

Czym się różni ISSA TM od ISSA TM Hybrid?

Pewnie zastanawiacie się czemu tym razem zdecydowałam się na końcówkę Issa Hybrid. Powodów jest kilka. Przede wszystkim chciałam spróbować intensywniejszej pielęgnacji, ponieważ mam problem z odkładaniem płytki nazębnej. Issa Tm również sprawdzała mi się świetnie, jest ona idealna dla osób, które posiadają wrażliwe zęby i dziąsła.

Od kiedy poznałam markę Foreo nie wyobrażam sobie dnia bez ich produktów! Jeżeli szukacie idealnej szczoteczki do mycia zębów to z całego serca polecam Wam Issa Hybrid! To mój numer jeden :)

@FOREO #ISSMS #FOREO #ISSAbyFOREO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz