Pages

piątek, 29 lipca 2016

OBJĘTOŚĆ I BLASK!

NIEZASTĄPIONY DUET MONTIBELLO

Dzisiaj coś specjalnie dla tych którzy uwielbiają bawić się fryzurami! Kolekcja moich kosmetyków do włosów coraz bardziej się rozrasta. Jakiś czas temu powiększyła się o kilka nowych produktów! Zacznijmy od dwóch marki Montibello ze sklepu HandsomeMen :)


Pierwszy z nich to HDs Lux Gloss spray- czyli spray nabłyszczający.
Skusiłam się na niego ponieważ uwielbiam kiedy moje włosy pięknie się mienią w słońcu. Wyglądają wtedy na zdrowe i odżywione. Stosuję go zawsze na samym końcu układania fryzury jako jej wykończenie. Co prawda nie jest to produkt utrwalający jednak dzięki niemu włosy natychmiastowo stają się miękkie i pełne blasku. Nie obciąża i nie skleja, chroni przed wilgocią. Nie tylko odbija promienie słoneczne ale również chroni przed ich szkodliwym działaniem. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie! Jestem jak najbardziej na tak :)

Drugi produkt to także spray ale tym razem zwiększający objętość - HDs Volume Spray.
Moje włosy są cienkie, oklapnięte, zazwyczaj bardzo nijakie. Dlatego chętnie sięgam po kosmetyki, które podnoszą je u nasady. Ten produkt polubiłam szczególnie, dlatego ponieważ nadaje elastycznego uwalenia oraz ochrania przy zabiegach termicznych. Włosy są uniesione, a fryzura wygląda świetnie przez długi czas.

Cieszę się, że w moje ręce wpadły kolejne dwa świetne produkty :) Mam dla Was jeszcze masę kosmetycznych nowości do stylizacji i pielęgnacji włosów! Jakie to produkty i czy są warte polecenia? Dowiecie się z kolejnych postów :)


1 komentarz: