Pages

wtorek, 26 lipca 2016

ZDROWE CHIPSY? TO MOŻLIWE!

ZDROWA PRZEKĄSKA - CRISPY NATURAL

Dzisiaj po powrocie do domu czekała na mnie świetna niespodzianka! Pudełko pełne smakołyków. Słyszałam wcześniej o tego typu przekąskach, jednak nigdy nie miałam okazji ich spróbować.

Uwielbiam wszystko co chrupie. Chipsy, paluszki, prażynki... ale jak wiadomo nie są to zdrowe nawyki. Kiedy zobaczyłam zawartość przesyłki od razu przyszło mi do głowy, że będzie to świetne zastępstwo dla niezdrowych przekąsek.

Crispy natural to w 100% naturalne chipsy z różnego rodzaju owoców i warzyw, przygotowane bez smażenia i pieczenia. Cechują się wysoka zawartością błonnika i składników odżywczych. W moje ręce trafiło 7 różnych smaków: truskawka, ananas, jabłko, brzoskwinia, pomidor, marchewka, topinambur. Moja miłość do owoców wygrała i to właśnie od nich rozpoczęłam moja degustacje. Wszystkie okazały się bardzo smaczne, jednak moje serce skradł ananas. Jeżeli chodzi o warzywa, nie jestem ich fanką, jednak muszę przyznać, że w formie chipsów sprawdzają się świetnie.

Jeżeli tak jak jak uwielbicie chrupać np podczas oglądania filmu, a zależy Wam na smukłej sylwetce to myślę, że tego typu przekąski będą świetnym rozwiązaniem. Ja na pewno jeszcze nie raz po nie sięgnę :)4 komentarze: