Pages

piątek, 5 sierpnia 2016

LASHVOLUTION - EFEKTY!

REZULTATY PO 3 MIESIĄCACH STOSOWANIA

3 miesiące temu pisałam Wam, że rozpoczynam kurację odżywką na porost rzęs od LashVolution. Tak jak obiecałam przychodzę do Was po jej zakończeniu, by pochwalić się efektami jakie udało mi się uzyskać.


Początkowo moje rzęsy sprawiały wrażenie, jak by odżywka w ogóle na nie nie działała. Jednak uzbroiłam się w cierpliwość i systematycznie, każdego dnia, na noc, nakładałam produkt na górną powiekę, przy linii rzęs. Po miesiącu zaczęłam zauważać pierwsze efekty. To zmobilizowało mnie do dalszej walki o zniewalające spojrzenie.

 I tak po ponad 90 dniach mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że było warto. Poniższe zdjęcia mówią same za siebie.Po lewej stronie zobaczycie stan moich rzęs przed rozpoczęciem kucji a po prawej po jej zakończeniu.

 Jak widać różnica jest znaczna. Rzęsy są o wiele dłuższe i jest ich znacznie więcej. Jestem zachwycona działaniem tego produktu. Żałuję, że dopiero po tak długim czasie zdecydowałam się na jego zastosowanie. Wcześniej obawiałam się, że tego typu preparat zaszkodzi moim oczom. Jednak tak się nie stało. Nie wystąpiła u mnie żadna reakcja alergiczna, oczy ani razu nie były zaczerwienione, nawet gdy produkt dostał mi się przez przypadek do ich wnętrza.

Po zakończeniu 3 miesięcznej kuracji producent zaleca stosowanie produktu od czasu do czasu, więc nakładam go na rzęsy 2/3 razy w tygodniu w celu utrzymania efektu. Jeżeli marzycie o pięknych, długich rzęsach, a co za tym idzie-zniewalającym spojrzeniu, polecam Wam właśnie ten produkt! Działa cuda :)3 komentarze:

  1. Wow! Really interesting post...thx for sharing! xx

    OdpowiedzUsuń
  2. Łał, różnica jest ogromna, nie wiedziałam, że można uzyskać taki efekt przy stosowaniu odżywki :)

    OdpowiedzUsuń